• Zmena organizácie vyučovania v piatok 2. 2. 2024

• Vážení rodičia, zákonní zástupcovia,

v piatok 2. februára 2024 bude skrátené vyučovanie pre žiakov 1. a 2. stupňa a to nasledovne:

1. stupeň - končí po 4. vyučovacej hodine

obed - 11.40 - 1. ročník + žiaci, ktorí nenavštevujú ŠKD

- 13.00 - žiaci v ŠKD  (ŠKD funguje v nezmenenom režime)

2. stupeň - končí po 5. vyučovacej hodine

obed - 12.20 - 5. a 6. ročník

- 12.35 - 7., 8. a 9. ročník

V tento deň sa žiaci neučia, budú mať aktivity s triednymi učiteľmi a prekvapenie v telocvični ako odmena za úspešné ukončenie 1. polroku.

• Výpis hodnotenia za 1. polrok školského roku 2023/2024

• Vážení rodičia, zákonní zástupcovia,

oznamujeme Vám, že výpisy hodnotenia za 1. polrok školského roku 2023/2024 bude naša škola zasielať elektronicky prostredníctvom rodičovského konta na EduPage. Dátum publikovania je stanovený na stredu 31.1.2024, kedy by žiaci dostávali v škole "papierové výpisy".

Po zverejnení výpisov dostanú rodičia správu do mobilnej aplikácie. Kliknutím na túto správu sa zobrazí možnosť Stiahnuť výpis.

Prosíme Vás, aby ste následne stlačili tlačidlo Podpísať,  aby sme mali spätnú väzbu, že ste výpis videli.

Pozn: Tlačidlo podpísať sa nachádza len v rodičovskom konte.

• Okresné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky

• V novembri a decembri 2023 sa konalo okresné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky, kde boli naši žiaci naozaj veľmi úspešní.

Ďakujeme za reprezentáciu:

Kategória mladší žiaci - A. Taraba  (1. miesto), M.Matejka (5. miesto), D. Potrok (7. miesto),

Kategória mladšie žiačky – T. Polakovičová (1. miesto), K. Matulová (2. miesto), J. Púčeková (3. miesto)

Kategória staršie žiačky – L.Vrzalová  (1. miesto),

Družstvá - mladšie žiactvo (Polakovičová, Taraba, Matulová) – 1. miesto

GRATULUJEME!

• Zmena príspevku na ŠKD za mesiac FEBRUÁR

• Vážení rodičia, výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených z ŠKD za mesiac FEBRUÁR sa určuje vo výške 20,84 €, nakoľko sa odpočítava deň riaditeľského voľna 22.12.2023. Ostatné mesiace ostáva platba nezmenená vo výške 22 €.